0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Nova Instruments

Nova Instruments

Компанія Nova Instruments (Великобританія) більше ніж 20 років тому вийшла на європейський та світовий ринок, тому є дійсно глобальним брендом. Nova Instruments пропонує стоматологічний інструмент відмінної якості за конкурентоспроможними цінами. В надійності, зручності та міцності продукції Nova Instruments немає сумніву. Головні принципи англійського виробника - ретельна увага до деталей та суворий контроль кожного етапу виготовлення інструментів. Інструменти Nova Instruments виготовлені виключно зі сталі найвищого класу – 440F. Після термічної обробки вона досягає найкращої міцності, твердості та зносостійкості в порівнянні з іншими нержавіючими металами.

Особливості обробки сталі.

  1. На першому етапі на комп’ютері моделюється майбутній вигляд інструменту, створюється тривимірна модель, розраховуються характеристики міцності.
  2. Потім проводиться цикл випробувань. Сталь перевіряється екстремально високою та низькою температурою, впливом їдких розчинів та штучним затупленням.
  3. Інструменти, які пройшли випробування, рекомендуються до серійного виробництва. Тож інструменти Nova Instruments не схильні до корозії і стійкі до всіх кислот та дезінфікуючих засобів, витримують всі види стерилізації та температуру вище 300°С, при цьому не втрачаючи своїх властивостей. Завдяки покриттю нітридом титану, композитні матеріали не прилипають до робочої частини стоматологічних інструментів.
Показати

Вгору