0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

dentsplysirona

dentsplysirona

ДЕНТСПЛАЙ - німецька компанія "SIRONA Dental Systems GmbH" є світовим лідером в сфері виробництва стоматологічного обладнання та розробки інновацій в стоматології. В даний момент концерн Sirona увійшов до складу корпорації Dentsply. Тепер відбувається ребрендерінг всім знайомої назви "Sirona" на "Dentsply Sirona". В даний час штат компанії складає більше 3300 співробітників. 

Продукція реалізується в більше ніж 135 країнах на всіх континентах. C 2006 року Sirona входить в одну з трьох основних фондових бірж США - NASDAQ. 

За останні шість років компанія Сірон інвестувала понад 370 мільйонів доларів США в науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки. 

У Бейнсхайме (Німеччина) розташовується найбільший науково-дослідний і виробничий центр в області стоматології, в компанії Densply Sirona працюють більше 300 інженерів і вчених. 

Дохід компанії за попередній фіскальний рік склав 979 мільйонів доларів США. 

Минула 35-я виставка IDS в Кельні побила всі рекорди: більше 125 000 відвідувачів із 149 країн за п'ять днів виставки. Були представлені 25 новинок в сфері CAD / CAM, рентгенівських систем, стоматологічних установок і інструментів. 

Компанія Дентсплай Сірона розробляє, виробляє і продає повний асортимент стоматологічного обладнання: стоматологічні установки, інтраоральні рентгенівські системи, візіографі, 3D і панорамні рентгени, системи, наконечники, прилади для терапії, хірургії, пародонтології, апарати для гігієни, CAD / CAM системи. 

Завдяки принципу повторного інвестування в розробки, дотримання всіх стандартів якості та найвищої надійності компанія Dentsply Sirona продовжує впевнено утримувати лідируючі позиції в області стоматології.

Показати

Вгору