0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Human Meditek

Human Meditek

Світовий ринок низькотемпературної пероксидно-вакуум-плазмової стерилізації представлений лише кількома компаніями, і однією з них є компанія Human Meditek Co. Ltd. Дана компанія була заснована в 2000 році в Південній Кореї.

Базуючись на передових сучасних технологіях, Human Meditek заснувала науково-дослідний центр для вивчення та розробки низькотемпературного пероксидного-вакуум-плазмового стерилізаційного обладнання, і вже в 2003 році був запущений у виробництво стерилізатор серії HMTS-80.

На сьогоднішній день компанія Human Meditek є всесвітньо відомим престижним брендом, який вносить істотний внесок в міжнародне медичне співтовариство завдяки новітній плазмовій технології. Компанія продовжує успішно розвиватися і докладає невтомні зусилля для того, щоб залишатися лідером в сфері сучасних технологій 21 століття в області низькотемпературної вакуум-плазмової стерилізації.

Плазмові стерилізатори HMTS-серії компанії Human Meditek зареєстровані в 54 країнах світу, включи Україну, є широко затребуваними серед провідних світових виробників ендоскопічного обладнання, таких як: Olympus, Pentax Medical (Global), Richard Wolf GmbH, Karl Storz, Fujinon Inc та інших.

Показати

Вгору