0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Lysoform

Lysoform

Компанія «Лізоформ Медікал» є ексклюзивним представником компанії «Лізоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ» (Німеччина) на території України. На світовому ринку компанія успішно працює вже понад 120 років. Сьогодні слово «Лізоформ» по праву вважається символом дезінфекції в країнах Європи, СНД, Північної і Південної Америки, на території Азії, Африки, Австралії.

Основним принципом компанії є незмінна висока якість продукції як гарантія захисту і безпеки життя. Вірність цьому принципу дотримується протягом всього часу існування компанії і передається із покоління в покоління.

В Україні компанія «Лізоформ Медікал» з'явилася на початку 90-х років, як самостійна фірма зі своїми власними ідеями, підходами до бізнесу і незмінною вірністю німецькій традиції. Вже впродовж 20 років компанія «Лізоформ Медікал» є лідером в Україні по досягненню найвищих стандартів гігієни в сферах медицини, комунального господарства, харчової та фармацевтичної промисловості тощо.

Місія компанії «Лізоформ Медікал» - впровадження новітніх технологій дезінфекції та гігієни з метою створення безпечних умов для персоналу і клієнтів закладу. Компанія впроваджує комплексний підхід до поставлених завдань забезпечення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних режимів з використанням сучасних технологічних розробок систем чистоти. В своїх розробках компанія використовує останні світові технологічні досягнення, які дають можливість оптимізувати процес прибирання і дезінфекції як в зменшенні витрат часу, економії людських ресурсів, так і в отриманні високих показників якості.

«Лізоформ Медікал» є першою в Україні компанією по забезпеченню комплексних технологій профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в лікувально-профілактичних закладах. Система гігієни «Лізоформ Медікал» включає в собі сучасні антисептичні та дезінфекційні засоби провідного виробника біоцидів «Лізоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ», які зареєстровані і дозволені до використання Міністерством охорони здоров'я України, а також професійні дозуючі пристрої, сучасне обладнання для прибирання «Вермоп» з метою раціонального використання засобів і досягнення найвищих стандартів чистоти.

Слід також зазначити, що на сьогоднішній день компанія «Лізоформ Медікал» налагодила виробництво на території України дезінфекційних і антисептичних засобів. Тепер лікувальні заклади у своїй практиці можуть використовувати доступні високоякісні засоби вітчизняного виробництва, розроблені за європейською рецептурою.

Показати

Вгору