0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Віола Медтехніка

Віола Медтехніка

«Віола Медтехніка» - сучасне підприємство, історія діяльності якого налічує 25 років успішного досвіду в сфері виробництва та імпорту широкого асортименту продукції медичного призначення.


Асортимент продукції компанії представлено 200 видами медичних меблів (в тому числі, високотехнологічних), більш як 20 видами бактерицидних опромінювачів, сучасним стоматологічним обладнання, діатермокоагуляторами, що за якістю й функціоналом не поступаються зарубіжним аналогам, новітніми отоларингологічними комплексами, кабінами та панелями для світлолікування псоріазу, неонатальними комплексами для реанімації недоношених новонароджених.


Постійний штат працівників компанії дедалі розширюється, її успішну виробничу та комерційну діяльність, динаміку економічного зростання нині забезпечує понад двісті кваліфікованих кадрів.


Структуру компанії з понад десяти профільних підрозділів, кожен з яких опікується певним напрямком на ринку товарів медичної продукції, посилено чотирма дочірніми підприємствами, шістьома філіями з власними торговельними та складськими  приміщеннями в різних містах України.


Сумарна площа виробничих, складських і торговельних приміщень компанії тільки в Полтаві вже перевищила 8 тисяч квадратних метрів.


«Віола Медтехніка» - постійний учасник державних програм із забезпечення лікувальних і профілактичних установ продукцією власного виробництва, а також імпортованою медичною технікою та предметами медичного призначення провідних світових брендів.
Багаторічний досвід роботи підприємства ознаменований тривалими продуктивними партнерськими відносинами з понад 35 зарубіжними виробниками медичного обладнання, апаратів і високоякісних комплектуючих для власного виробництва.


Показати

Вгору